Sprzedaż samochodów poleasingowych nie jest łatwym zadaniem, ponieważ posiadają one duży przebieg, poruszało się nimi wielu kierowców, którzy dysponowali różnym nie zawsze odpowiednim doświadczeniem.

Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się usługa, jaką oferuje nasz skup aut poleasingowych w Poznaniu, odkupujemy pojazdy w każdym stanie, roczniku, modelu. Dotyczy to samochodów osobowych, dostawczych, busów i vanów. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się tego ciężaru i otrzymać odpowiednią zapłatę zapraszamy do kontaktu z naszą firmą na Wielkopolsce. Naprawdę znamy się na tym.


Skup aut poleasingowych Poznań

Skup aut poleasingowych w Poznaniu – Wielkopolska

Poszerzanie usług stało się naszą dewizą, wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy coraz częściej pytają o możliwość odsprzedania swojego poleasingowego pojazdu.

Osoby współpracujące z naszą firmą już wiedzą, że z nami można przeprowadzić naprawdę korzystną transakcję. Przyjmujemy zarówno pojedyncze egzemplarze jak również całe floty, pochodzące z firm pozbywających się wyeksploatowanych, czasami też uszkodzonych samochodów. Nasz skup aut poleasingowych w Poznaniu zapewnia szybką wycenę, szybką płatność i odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca postoju.

Jeżeli stoicie Państwo przed decyzją wykupu samochodu po zakończonym leasingu prosimy o skontaktowanie się z nami, służymy doradztwem jak będzie wyglądała cała procedura i profesjonalnie wycenimy dany pojazd. Jeżeli będzie taka potrzeba, możemy przygotować przedwstępną umowę odkupu auta, co dla Państwa jest gwarancją, że dojdzie do zawarcia a nami transakcji bez jakichkolwiek niejasności. Nasz skup aut poleasingowych w Poznaniu jest dla każdego ze swoich klientów rzetelnym partnerem w biznesie.


Jak wygląda procedura odkupu aut poleasingowych w Poznaniu?

Skup aut poleasingowych Poznań – Wielkopolska
1

Termin zakończenia umowy leasingowej i kontakt

Zaraz po uzgodnieniu terminu zakończenia umowy leasingowej następuje kontakt telefoniczny lub e-mail z naszą firmą w celu uzgodnienia wstępnych warunków odkupu.

Skup aut poleasingowych Poznań – Wielkopolska
2

Oględziny pojazdu

Wykonanie przez naszych rzeczoznawców oględzin samochodu w celu oszacowania rzeczywistej wartości skupowanego pojazdu.

Skup aut poleasingowych Poznań – Wielkopolska
3

Weryfikacja dokumentów

Przedstawienie naszemu ekspertowi wszystkich dokumentów np. dowód rejestracyjny, karta pojazdu, ewentualnie faktury za naprawy.

Skup aut poleasingowych Poznań – Wielkopolska
4

Finalizacja transakcji

Zakończenie transakcji według wcześniejszych ustaleń, wypłata gotówki lub dokonanie przelewu.

Samo sfinalizowanie umowy kupna-sprzedaży jest związane z tym, czy pojazd jest wykupiony z leasingu czy nie. Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu z naszym pracownikiem, który ustali z Państwem wszystkie szczegóły i odpowie na pytania.


Korzyści wynikające ze współpracy ze skupem aut poleasingowych w Poznaniu

Zachęcamy właścicieli pojazdów poleasingowych, którym zakończyła się umowa i noszą się z zamiarem jego odsprzedania do skontaktowania się z naszą firmą.

Posiadamy w swojej ofercie możliwość odkupu takich aut od osób prywatnych oraz od firm. Nie ma dla nas znaczenia stan auta, może być uszkodzone, powypadkowe, ważne jest tylko posiadanie dokumentów i kluczyków. Po czym będziemy mogli rzetelnie wycenić samochód w oparciu o Państwa propozycję cenową oraz giełdową, mając na uwadze stan blacharki i techniczny.

Dla naszego skupu aut poleasingowych w Poznaniu bardzo ważne są negocjacje z klientem, dlatego zawsze chętnie rozmawiamy i tłumaczymy, z czego wynika zaproponowana przez eksperta wycena. Na pewno nie pożałujecie Państwo decyzji o zgłoszeniu się do naszej firmy, zapewniamy, że nie będzie decyzji odmownej z naszej strony, ponieważ przyjmujemy każdy samochód z terenu Poznania i okolic. Cały nasz zespół uwielbia nowinki motoryzacyjne, więc doskonale rozumiemy, że wielu kierowców oczekuje na kolejne nowości, dlatego wysłużony samochód po zakończonym leasingu jest już nieprzydatny a czasami wręcz problematyczny.

Skup aut poleasingowych Poznań - Wielkopolska

Dlaczego nasz skup aut poleasingowych w Poznaniu?


Transakcja jest wtedy udana, gdy dwie strony są w pełni zadowolone, dlatego staramy się zająć każdym aspektem współpracy z Państwem. Ma to związek z transportem sprzedawanego pojazdu, wszystko odbywa się na nasz koszt i naszym samochodem do tego przystosowanym.

Wszystkie kwestie formalno-prawne również są nadzorowane i opracowane przez naszego eksperta, który ma dużą wiedzę w tym biznesie. Nasza firma od lat zajmuje się skupowaniem samochodów, dzięki czemu posiadamy doświadczenie i stały wzrost satysfakcji ze strony klientów.

Udając się na wskazane przez Państwa miejsce postoju samochodu, nasz rzeczoznawca dysponuje gotówką, którą przekaże od razu po sporządzeniu umowy, przekazaniu dokumentów i kluczyków. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, dając naszym klientom możliwość poszukiwania nowego, wymarzonego samochodu, który wypełni puste miejsce w garażu. Jeśli zaufacie Państwo naszej firmie na Wielkopolsce i sprzedacie nam swój samochód poleasingowy, szybko odzyskacie przynajmniej część włożonych w niego pieniędzy, a to zawsze jest dobrym początkiem czegoś nowego.

Podsumowując, korzyści jakie gwarantuje nasz skup:

  • Maksymalne korzyści przy minimum czasu poświęconego na transakcję.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta i przedstawionej nam oferty sprzedaży.
  • Najwyższe stawki na Wielkopolsce i uczciwa wycena.

Dlaczego jest to dla nas ważne? Wszystkim pracownikom naszego skupu aut poleasingowych w Poznaniu zależy nam na tym, by nasze sługi były odpowiedzią na ówczesne potrzeby rynku, a jednocześnie zapewniały dogodniejsze warunki niż konkurencja.To, dlatego nasza firma dokłada wszelkich starań, aby usługa charakteryzowała się profesjonalizmem, który nie pozostawi miejsca na żadne wątpliwości. Jest to dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa zawieranej transakcji, a dla naszego skupu udaną inwestycją, można rzec to 100% obustronnej satysfakcji.