Działamy na polskim rynku od wielu lat, dla naszych klientów cały czas poszerzamy naszą działalność otwierając nowe oddziały naszej firmy, a także wprowadzając korzystne warunki dla każdego potencjalnego klienta.

Teraz możesz znaleźć nas także w Lesznie, jest to kolejny oddział w województwie wielkopolskim stworzony z myślą o potrzebach naszych klientów. Działamy w oparciu o aktualne przepisy, a dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że skup aut w Lesznie działa w uczciwy i legalny sposób. Poświadczeniem naszej legalnej działalności jest możliwość wystawienia przez nas faktury oraz umowa, którą podpisujemy z klientem. Mamy świadomość jak ważne jest, by świadczone usługi były na najwyższym poziomie, a pomoc profesjonalna. I właśnie to oferujemy!


Skup aut Leszno

Skupujemy samochody w Lesznie


Markę naszej firmy od lat budujemy zapewniając naszym klientom szeroki wachlarz oferowanych przez nasz usług oraz ich wysoką jakość. Dzięki temu, łącząc pasje do motoryzacji oraz zaangażowanie naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów oraz zaproponować najkorzystniejsze warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny!

Nie jesteśmy autoryzowanym serwisem żadnej znanej marki, nie jesteśmy też pośrednikiem żadnej innej firmy co pozwala nam na podjęcie indywidualnej decyzji co do kwoty transakcji, a ty zyskujesz pewność, ze nie jest ona podyktowana z góry narzuconymi wytycznymi.


 

Poza tradycyjnym skupowaniem aut, skup samochodów w Lesznie oferuje inne usługi.

Są to miedzy innymi: możliwość zamiany auta na inne, kosmetykę auta oraz jego ubezpieczenie! Działamy kompleksowo ponieważ wierzymy, ze zadowolony klient jest nasza najlepszą wizytówką.


Korzystając z naszych usług wiele zyskujesz!

Jeśli posiadasz nieużywany samochód i jesteś w stanie samodzielnie dowieźć go do naszej siedziby - to super! Jeśli jednak nie posiadasz takiej możliwości – skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by ci w tym pomóc. Niezaprzeczalnie wielkim atutem naszej firmy jest to, ze dowóz auta do skupu jest darmowy, nic za to nie płacisz. Bezpłatna jest również wycena samochodu. Współpracując z nami dajesz sobie gwarancje najkorzystniejszych warunków i najlepszej ceny! Dowiedz się więcej o bezpłatnej wycenie i bezpłatnym odbiorze pojazdu, które są oferowane przez nasz komis samochodowy!

Skup samochodów w Lesznie dbając o wygodę naszych kontrahentów załatwia wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę poświadczająca sprzedaż.


Skup aut Leszno - Wielkopolska

Odkupimy każde auto!

Samochód to bardzo ważny element codziennego funkcjonowania. Nie tylko ułatwia pracę, ale często staje się jej narzędziem. Chcesz sprzedać swoje auto, które już nie spełnia swojej funkcji? Masz problem ze znalezieniem potencjalnego kupca? Teraz nie musisz zajmować się rozsyłaniem ogłoszeń. Zgłoś się do nas!

Dajemy ci pewność udanej transakcji. Przyjmiemy samochód w każdym stanie. Nie ma znaczenia czy jest uszkodzony czy sprawny. Przyjmujemy także samochody powypadkowe, co jest zdecydowanie największą zaletą naszych transakcji. Podkreślamy jednak, że dla nas liczą się pojazdy, które mogą zostać naprawione i odzyskać pełną sprawność. Oprócz samochodów osobowych skupujemy również auta dostawcze. Samochód nie musi posiadać aktualnych badań technicznych ani ubezpieczenia. Jeśli posiadasz nadpłatę składki OC i chcesz sprzedać nam swoje auto to gwarantujemy zwrot wpłaconej nadwyżki. Jeśli jesteś również fanem jednośladów, chętnie się nimi zajmiemy!

Jeśli wiec jesteś zdecydowany, by sprzedać swoje auto nawet jeśli posiada usterki czy wady - jesteśmy do twojej dyspozycji.


Skontaktuj się z naszym skupem!

Wybierz formę kontaktu zgodną ze swoimi możliwościami. Pozostajemy do twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu. Możesz skontaktować się z nami tradycyjnie - w sposób telefoniczny pod numerem telefonu: +48 61 307 29 22.

Nasi pracownicy tak szybko jak będzie to możliwe umówią spotkanie, by dokonać wyceny samochodu oraz wstępnych ustaleń dotyczących umowy kupna-sprzedaży. Możesz także wysłać nam wiadomość mailową załączając zdjęcia pojazdu, co znacząco ułatwi i przyspieszy wstępną jego wycenę. Do twojej dyspozycji został również stworzony formularz kontaktowy, który jest szybką i skuteczną formą kontaktu z nami. Jeśli natomiast posiadasz nieco więcej czasu możesz odwiedzić nas osobiście, a my dołożymy wszelkich starań, by transakcja została zakończona możliwie jak najszybciej - nawet tego samego dnia! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto nasi pracownicy to prawdziwi eksperci w danej branży. Pozostaną do twojej dyspozycji przez cały proces przebiegu transakcji, a jednocześnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Oferta skupu pojazdów z Leszna

Zachęcamy do zainteresowania się kompletną propozycją stworzonego przez nas przedsiębiorstwa. Chcemy zaoferować Państwu możliwość kupienia używanego samochodu bez względu na jego stan techniczny. Wobec tego, jeśli dysponujecie Państwo starym wozem, który zamierzacie w najbliższym czasie wymienić na nowszy i nie wiecie, co uczynić ze starym samochodem, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy Państwu skup aut używanych za gotówkę. Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Jesteśmy jednak przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani z naszych usług.

Korzystając z naszej oferty każdy kontrahent dostaje gwarancję:

  • uczciwości,
  • profesjonalizmu,
  • wygody,
  • kompetentnej pomocy.
Skup aut używanych za gotówkę Leszno
Skup aut Leszno

Skup samochodów w Lesznie i okolicach

Jesteśmy firmą, która swoją działalność prowadzi w głównej mierze na terenie Wielkopolski. Do kontaktu zachęcamy więc konsumentów z okolic Poznania i tego regionu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w razie pojawienia się jakichkolwiek kłopotów czy pytań. Nasi współpracownicy udzielą Państwu wyczerpujących wyjaśnień. Gwarantujemy, że każda transakcja jest uczciwa. Skup samochodów odbywa się na podstawie stosownej umowy. Na pewno będziemy w stanie zaoferować Państwu również właściwą cenę za każdy samochód.

Skupujemy zarówno auta w dobrym stanie, ciągle poprawnie działające, jak i pojazdy po wypadkach czy w stanie, który nie zezwala na ich użytkowanie. W sytuacji, gdy nie będą Państwo w stanie dostarczyć samochodu do nas, pomożemy w zorganizowaniu jego transportu. Zależy nam na tym, by każda transakcja przebiegła sprawnie, bez bezużytecznych problemów. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.Skupujemy pojazdy w Poznaniu i okolicach

Nasz obszar działania jest szeroki i obejmuje województwo wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie. Skupujemy pojazdy w miastach takich jak:

Szeroki obszar działania

Nasza firma obsługuje wszystkie dzielnice Poznania oraz okolice miasta Poznań.

Dojeżdżamy na: Rataje, Wilda, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Dębiec, Piątkowo, Naramowice, Winiary, Strzeszyn, Sołacz, Ławica, Śródka, Starołęka, Podolany, Głuszyna, Zawady oraz wszystkie inne dzielnice Poznania włącznie z okolicznymi miejscowościami.

Kontakt

Kontakt

Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnej obsłudze transakcje realizujemy nawet w ciągu 1h od momentu kontaktu z naszą firmą! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!


Skontaktuj się z nami!

    Zdjęcia (max rozmiar pliku 5mb, max 10 zdjęć)

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych podanych przez formularz kontaktowy znajduje się w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Politykę Prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.