Nasza działalność została poszerzona o kolejny punkt skupu samochodów. Nasza firma skupuje teraz pojazdy w Głogowie. Głogów to szóste co do wielkości miasto w województwie dolnośląskim.

Naszą główną siedzibą jest Poznań, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych potencjalnych klientów dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy, w tym między innymi o stałe otwieranie nowych oddziałów skupów samochodów. Skup aut w Głogowie to kolejny oddział, który ma za zadanie przybliżyć nas do potencjalnych klientów oraz rozszerzyć działalność naszych skupów o kolejne miasto. Im więcej naszych oddziałów, tym większe szanse, że dotrzemy tam, gdzie możemy być potrzebni! Odpowiadamy na potrzeby klientów dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu które zbieraliśmy przez lata. Zaufało nam już tysiące klientów. Jesteśmy firmą, która działa w sposób uczciwy i zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi.


Skup aut Głogów

Sprzedaj nam swoje auto!


Nasz skup to miejsce gdzie bez problemu możesz oddać nam swój samochód. Szukasz profesjonalnej firmy która zaproponuje ci korzystne warunki współpracy i atrakcyjna cenę? Dobrze trafiłeś!

Oferujemy naszym klientom najkorzystniejsze warunki oraz konkurencyjne ceny! W naszym zespole stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie. Posiadamy szerokie doświadczenie, a dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, a innowacyjne podejście zapewnia każdemu naszemu klientowi maksymalny komfort współpracy. Skup aut w Głogowie, jak zresztą każdy z naszych oddziałów to gwarancja zadowolenia i satysfakcjonującej transakcji.


 

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by zapewnić ci profesjonalną obsługę i komfort korzystania z naszych usług.

Dzięki temu, że nasi pracownicy łączą pracę z ogromną pasją do motoryzacji możesz mieć pewność, że pomoc jaką otrzymasz będzie na możliwie najwyższym poziomie.


Skupujemy samochody w Głogowie

Jeśli posiadasz samochód, którego już nie używasz i jego utrzymanie stanowi problem - zgłoś się do nas! Mamy na taki problem gotowe rozwiązanie! Sam wybierz jaka forma kontaktu jest dla ciebie najodpowiedniejsza. Możesz spotkać się z nami osobiście, skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub mailowo, a także nawiązać kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Nasi pracownicy w jak najkrótszym czasie postarają się umówić spotkanie, by dokonać wyceny samochodu.

Nie masz możliwości dowozu samochodu do punktu skupu? Nie przejmuj się! Działamy kompleksowo i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Ponadto poprzez zrozumienie, że najważniejszy jest dla nas klient staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, ze nie masz możliwości dostarczenia samochodu, a my zorganizujemy transport i dostarczymy je za ciebie! Załatwiamy dostarczenie samochodu do skupu zupełnie nieodpłatnie! Co więcej, zupełnie darmowa jest również jego wycena.


Skup aut Głogów - Dolnośląskie

Co oferujemy?

Poza skupowaniem samochodów oferujemy także usługi prania tapicerki oraz dajemy klientom możliwość wymiany samochodu na inny. Dzięki temu, że współpracujemy ze specjalistami w branży motoryzacyjnej możemy zaproponować najkorzystniejsze dla ciebie warunki. Dzięki wybraniu naszego skupu masz pewność, że zaoferowana przez nas kwota za sprzedaż samochodu do skupu będzie uczciwa. Dajemy z siebie sto procent, by każdy klient zyskał satysfakcję.

Ponadto, skup aut w Głogowie zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą samochodu do skupu! Dodatkowo nasi pracownicy, wykwalifikowani w kierunku motoryzacji pozostają do twojej dyspozycji na każdym etapie zawierania i trwania transakcji! Jeśli tylko masz jakieś pytania koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Wystawiamy również fakturę za sprzedaż samochodu.


Odkupimy niemalże każde auto!

Nie chcesz dłużej patrzeć na zalegające w garażu nieużywane auto? Chcesz pozbyć się go, ale nie wiesz czy je przyjmiemy? Mamy dobrą wiadomość! Skupujemy samochody w różnym stanie technicznym, również takie które posiadają mniejsze lub większe usterki. Skupiamy się jednak na tych samochodach, które są sprawne.

Ponadto, nie ma znaczenia jakiej marki jest samochód, jaki ma typ nadwozia, stan licznika… Nie ma dla nas znaczenia również czy posiada aktualne badania techniczne czy ubezpieczenie. Wiemy jak mozolne i trudne bywa poszukiwanie potencjalnego kupca samochodu. Nie jest to proste, szczególnie jeśli mamy do czynienia z samochodem powypadkowym lub uszkodzonym. Skup samochodów w Głogowie przyjmie niemalże każde auto i zapewni ci atrakcyjną cenę!Skupujemy pojazdy w Poznaniu i okolicach

Nasz obszar działania jest szeroki i obejmuje województwo wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie. Skupujemy pojazdy w miastach takich jak:

Szeroki obszar działania

Nasza firma obsługuje wszystkie dzielnice Poznania oraz okolice miasta Poznań.

Dojeżdżamy na: Rataje, Wilda, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Dębiec, Piątkowo, Naramowice, Winiary, Strzeszyn, Sołacz, Ławica, Śródka, Starołęka, Podolany, Głuszyna, Zawady oraz wszystkie inne dzielnice Poznania włącznie z okolicznymi miejscowościami.

Kontakt

Kontakt

Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnej obsłudze transakcje realizujemy nawet w ciągu 1h od momentu kontaktu z naszą firmą! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!


Skontaktuj się z nami!

    Zdjęcia (max rozmiar pliku 5mb, max 10 zdjęć)

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych podanych przez formularz kontaktowy znajduje się w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Politykę Prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.