Jesteśmy firmą z Poznania, która od dłuższego czasu zajmuje się proponowaniem swoim klientom usług z zakresu skupu używanych samochodów. Naszą domeną jest przede wszystkim odpowiedzialność i uczciwość. Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja przebiegła jak najszybciej. Jesteśmy zainteresowani kupnem od Państwa samochodów osobowych i dostawczych w każdym stanie technicznym. Skupujemy zarówno samochody wciąż działające jak i takie, których stan techniczny nie pozwala na dalsze użytkowanie, również samochody po wypadku. Oferujemy państwu skup aut bez ważnego OC czy przeglądu technicznego, bez względu na przebieg.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy, oczywiście oprócz bardzo atrakcyjnej kwoty płatnej gotówką, także bezpłatną wycenę oraz transport skupowanego samochodu. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewóz samochodu, którego stan techniczny nie pozwala na jazdę, może być problematyczna. Jeśli więc martwicie się Państwo, że nie będziecie mieli jak pozbyć się takiego starego, bezużytecznego samochodu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Skup aut bez ważnego OC
Skup aut bez ważnego OC Poznań - Wielkopolska

Gwarantowane zadowolenie - skup samochodów Poznań

Wybierając nasze usługi zyskujecie Państwo gwarancję:

  • miłej i profesjonalnej obsługi,
  • indywidualnie ustalonych warunków zakupu samochodu i atrakcyjnej kwoty, jaką zaproponujemy z Wasz stary samochód,
  • uczciwości i odpowiedzialności,
  • braku problemów z dopełnieniem wszelkich formalności.

O tym, że warto skorzystać z naszej propozycji przekonało się już wielu klientów. Państwo również możecie do nich dołączyć, by bez zbędnych problemów pozbyć się nieużywanego, starego i niesprawnego samochodu! Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość usług, miłą obsługę i niezwykle szybkie sfinalizowanie uczciwej transakcji. Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą samochodu, zapraszamy do kontaktu. Przekonajcie się co możemy Wam zaoferować. Telefon: +48 61 307 29 22.