Od wielu lat działając w branży samochodowej i proponując naszym klientom usługi skupu używanych samochodów, zdążyliśmy poznać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim problemem może być posiadanie samochodu bezużytecznego, którego stan techniczny nie pozwala na codzienne użytkowanie.

W takiej sytuacji najlepszą decyzją będzie ta o pozbyciu się owego pojazdu. Może się to wiązać jednak z rozwiązaniem takich problemów, jak na przykład transport niedziałającego samochodu czy dopełnienie wielu urzędowych formalności. Jeśli chcecie Państwo uniknąć tych wszystkich problemów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

Proponujemy naszym klientom skup samochodów w różnym stanie technicznym. Nasza oferta dotyczy zarówno samochodów polskich jak i sprowadzanych z zagranicy, także samochodów powypadkowych. Nie jest dla nas ważny przebieg auta, ani to, czy ma on ważny przegląd techniczny. Kupimy od Was każdy samochód! Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Skup aut Poznań

Komis samochodowy w Poznaniu - specjaliści od samochodów

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Decydując się na wybór oferty naszej formy zyskują Państwo przede wszystkim:

  • uczciwą cenę oferowaną na podstawie bezpłatnej wyceny każdego samochodu,
  • bezpłatny odbiór skupowanego auta,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich koniecznych podczas sprzedaży samochodu formalności,
  • wysoką jakość obsługi,
  • szybką finalizację każdej transakcji.

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność na terenie Poznania i to właśnie klientów z okolic tego miasta zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością gwarantujemy Państwu zadowolenie z obsługi. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą przeprowadzić transakcję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzimy proces sprzedaży niezwykle szybko. Zadzwoń! Telefon: +48 61 307 29 22.