Jesteśmy firmą, która od wielu lat pomaga swoim klientom w pozbyciu się używanych, starych i bezużytecznych samochodów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim kłopotem może być dla Państwa pozbycie się takiego samochodu. Wymaga to zorganizowania transportu niedziałającego auta na złomowisko lub w inne miejsce, a także dopełnienia wielu formalności.

Nasza firma powstała po to, by pomóc Państwu się z tym uporać. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo zadowoleni z naszej propozycji. Bierzemy na siebie ciężar zorganizowania przewozu skupowanego samochodu oraz oczywiście przygotowania wszelkich dokumentów, które są niezbędne do zawarcia uczciwej transakcji. Państwa zadaniem będzie tylko skontaktowanie się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Bezpłatna wycena i bezpłatny odbiór pojazdu Poznań – Wielkopolska
Bezpłatna wycena i bezpłatny odbiór pojazdu Poznań – Wielkopolska

Szeroka oferta - Komis samochodowy Poznań

Nasza oferta obejmuje między innymi takie działania jak:

  • skup samochodów używanych za gotówkę, bez względu na model, stan licznika, ważne lub nieważne ubezpieczenie czy też stan techniczny,
  • bezpłatna wycena i bezpłatny odbiór pojazdu z pod wskazanego adresu,
  • przygotowanie wszelkich umów i dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji,
  • przekazanie umówionej kwoty w formie gotówki.

Zależy nam na tym, by każda transakcja przebiegała szybko i sprawnie. Jesteśmy przekonani, że również Państwo będą z tego zadowoleni. Skorzystanie z naszych usług pozwoli Wam rozwiązać w sposób wygodny problem używanego samochodu. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani pozbyciem się starego, niesprawnego już samochodu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dołączycie w ten sposób do grona dotychczasowych zadowolonych klientów.