Samochody dostawcze należą do tego typu pojazdów, które ciężko sprzedać ze względu na duże wyeksploatowanie. Oferta naszej firmy może okazać się bardzo korzystna dla Państwa, ponieważ pozwoli zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Pracujemy w Wielkopolsce i zajmujemy się skupem aut dostawczych w Poznaniu i okolicach. Działamy na tym rynku od dawna i nieustannie poszerzamy swoją działalność o następne usługi. Oferujemy Państwu skup busów, samochodów dostawczych i vanów, bez względu na ich stan techniczny. Jeżeli samochód nie może być nadal użytkowany, chętnie uwolnimy każdego klienta od problemu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Skup aut dostawczych Poznań

Skup aut dostawczych: Poznań – Wielkopolska

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań, dlatego możemy zaoferować usługę skupu aut dostawczych, busów, vanów w Poznaniu (w każdym stanie technicznym), która obejmuje:

Nasza firma nastawiona jest na pomoc osobom, które borykają się ze sprzedażą swojego niesprawnego samochodu, dlatego zapewniamy wsparcie w dopełnieniu różnych spraw urzędowych. Ponadto każdy nasz klient ma zapewnione bezpłatne przewiezieniu samochodu do naszego skupu aut. Sfinalizowanie transakcji odbywa się w dogodnym dla Państwa miejscu, przebiega sprawnie a gotówka wypłacana jest od ręki.


Jak wygląda procedura odkupu aut dostawczych w Poznaniu?

Skup aut dostawczych Poznań – Wielkopolska
1

Termin zakończenia umowy leasingowej i kontakt

Zaraz po uzgodnieniu terminu zakończenia umowy leasingowej następuje kontakt telefoniczny lub e-mail z naszą firmą w celu uzgodnienia wstępnych warunków odkupu.

Skup aut dostawczych Poznań – Wielkopolska
2

Oględziny pojazdu

Wykonanie przez naszych rzeczoznawców oględzin samochodu w celu oszacowania rzeczywistej wartości skupowanego pojazdu.

Skup aut dostawczych Poznań – Wielkopolska
3

Weryfikacja dokumentów

Przedstawienie naszemu ekspertowi wszystkich dokumentów np. dowód rejestracyjny, karta pojazdu, ewentualnie faktury za naprawy.

Skup aut dostawczych Poznań – Wielkopolska
4

Finalizacja transakcji

Zakończenie transakcji według wcześniejszych ustaleń, wypłata gotówki lub dokonanie przelewu.


Dlaczego warto zaufać naszemu skupowi aut dostawczych w Poznaniu?

Zapewniamy odkup samochodów dostawczych każdej marki, bez względu na rok produkcji oraz ich stan techniczny.

W zależności od stanu pojazdu (blacharka, stan techniczny) oferujemy adekwatną jego wartość. Wycena samochodów dostawczych zawsze wykonywana jest rzetelnie, co powoduje, że nasi klienci są w stanie od razu podjąć ostateczną decyzję.

W związku z dużym zainteresowaniu sprzedażą nie tylko aut osobowych, ale również busów, samochodów dostawczych i vanów wprowadziliśmy taką usługę, zdobywając zaufanie wielu nowych klientów. Nasz skup aut dostawczych w Poznaniu proponuje rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb a nasi specjaliści dokonają wyceny pojazdu i przygotują odpowiednie dokumenty.

Współpraca z naszą firmą okaże się nie tylko korzystna, ale przede wszystkim bezpieczna. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego zgłaszającego się do nas klienta, dlatego gwarantujemy spersonalizowaną wycenę pojazdu. Głównym czynnikiem motywującym klientów do pomyślnego zakończenia transakcji jest atrakcyjna cena, nasza firma oferuje najkorzystniejsze ceny w Wielkopolsce, dlatego klienci polecają nasze usługi znajomym i wracają do nas, gdy chcą sprzedać kolejny samochód. Wychodzimy z założenia, że lepiej zaoferować dobrą cenę za auto i zyskać również dobrą opinię, dzięki czemu zyskamy więcej klientów a nasze dochody pozwolą nam utrzymać firmę.

Skup aut dostawczych Poznań - Wielkopolska

Oferta skupu aut w Poznaniu skierowana do osób sprzedających samochód dostawczy


Nasze usługi są nastawione są na skup pojazdów dostawczych. Mamy świadomość jak ważne są dla małych i średnich firm finanse, dlatego przedstawiamy korzystne warunki współpracy. Możemy Państwu zagwarantować bark obarczenia przewozem aut, ich naprawą, czy jakimkolwiek zagrożeniem wynikającym z transakcji przeprowadzanych bez stosownych potwierdzeń.

Proponujemy skup aut dostawczych, busów, vanów, wystarczy krótka rozmowa i dokumenty pojazdu, po czym nasz pracownik odbierze samochód z dowolnego wskazanego miejsca. Jeżeli pojazd jest niesprawny, kierowca z lawetą przystosowaną do przewozu aut dostawczych pojawi się w wyznaczonym czasie. Zapewniamy, że wypłacimy Państwu gotówkę lub dokonamy przelewu, wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

Nasz skup aut dostawczych w Poznaniu wyróżnia się sposobem prowadzenia rozmowy i negocjacji z klientem, pełnym profesjonalizmem podczas przeprowadzania transakcji a także pasją do motoryzacji. W drodze obecnych technologii proponujemy Państwu wstępną wycenę on-line, która zostanie dokonana na podstawie przesłanych informacji. Zdajemy sobie sprawę, że jest to duża oszczędność czasu dla klienta. Nasi fachowcy udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania, wiemy jak ważne jest uzyskanie ważnych informacji przed podjęciem decyzji o sprzedaży swojego samochodu dostawczego.

Skup aut dostawczych w Poznaniu w każdym stanie

Samochody dostawcze powypadkowe generują wiele strat, poruszanie się nimi po drogach jest utrudnione, ponadto sprzedaż uszkodzonego pojazdu jest nie tylko trudna, ale czasami mało opłacalna.

Nasz skup aut dostawczych w Poznaniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli takich pojazdów i przygotowaliśmy ofertę, w której znalazły się również samochody powypadkowe i takie, które przeznaczone są tylko na części a wszystko po bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy wysokie stawki i bardzo korzystne rozwiązania, zapewniamy, że sprzedaż uszkodzonych aut dostawczych to inwestycja, która się Państwu opłaca. Kontaktując się z naszą firmą telefonicznie lub e-mail nie trzeba od razu decydować się na sprzedaż. Nasz pracownik wyceni pojazd i wtedy będziemy czekać na Państwa ostateczną decyzję. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.