Poznań, Piła, Kalisz… Teraz czas na Konin! Skup aut w Koninie to kolejny nasz firmowy oddział w województwie wielkopolskim. Na polskim rynku istniejemy od wielu lat, to dzięki temu stale poszerzamy grono zadowolonych klientów korzystających z naszej oferty. Stale poszerzamy również zakres i obszar świadczonych przez nas usług, a dzięki temu zyskujemy zaufanie i lojalność klientów.

Wybierając współpracę z naszą firmą dajesz sobie gwarancję profesjonalizmu z naszej strony, uczciwości oraz konkretnie i rzetelnie przeprowadzonej transakcji uwzględniającej indywidualne podejście do klienta. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a to oznacza że wszystko jest legalne i zgodne z prawem.


Skup aut Konin

Skupujemy samochody w mieście Konin


Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy transakcję nawet w godzinę od twojego kontaktu z naszą firmą!

Każdego klienta traktujemy w profesjonalny sposób poświęcając mu maksymalnie swój czas i służąc rzetelną pomocą. Dzięki temu, że naszą firmę tworzymy z pasją do motoryzacji, możesz liczyć na to, że dołożymy wszelkich starań, by transakcje były satysfakcjonujące dla obu stron. Współpracując z nami masz pewność, że zaproponowane warunki są uczciwe i przede wszystkim - że nie będziesz stratny!


 

Doskonale wiemy, że w transakcji sprzedaży auta liczy się czas.

Szanujemy Twój czas dlatego gwarantujemy, że wycena twojego samochodu oraz wypłata należnej kwoty nastąpi bardzo szybko.


Co zyskasz oddając auto do skupu samochodów w Koninie?

Współpraca z nami to czysta przyjemność! Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów kompleksowe załatwienie formalności. Skup aut w Koninie jest jednym z najlepszych miejsc, gdzie możesz bezproblemowo sprzedać swoje auto, jednocześnie dużo na tym zyskując. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się zapewnić pełny komfort przy zawieranej transakcji. Co to oznacza dla potencjalnego klienta?

 • Kontakt z naszymi specjalistami od początku do końca transakcji
 • dojazd do klienta oraz transport samochodu do skupu
 • bezpłatną wycenę
 • atrakcyjne warunki i korzystną ofertę cenową
 • załatwienie przez firmę wszelkich urzędowych formalności dotyczących oddania samochodu do skupu
 • fakturę sprzedaży auta
 • pełen profesjonalizm i uczciwość

Naszą zaletą jest przejrzysta współpraca z klientami. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, rezygnujemy ze składki OC, a w przypadku kiedy samochód posiada jej nadpłatę - zostaje ona zwrócona klientowi!


Skup aut Konin - Wielkopolska

Istniejemy na konińskim rynku

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych skupów samochodów na terenie Konina? Prowadzimy skup w oparciu o duże doświadczenie, precyzję oraz bezpieczeństwo. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta oraz jego potrzeby. Robimy wszystko, by jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy to nie tylko specjaliści w danej dziedzinie, ale także ludzie, którzy łączą pracę z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do branży motoryzacyjnej. Jeśli masz w posiadaniu auto, które już nie jest Ci potrzebne, a tylko zajmuje miejsce i generuje opłaty, a Ty jesteś zmęczony bezskutecznymi próbami pozbycia się nieużywanego auta, to nasz skup samochodów w Koninie jest idealnym miejscem!

Zachęcamy do tego, by jak najszybciej skontaktować się z nami jeśli posiadasz samochód poleasingowy, osobowy lub dostawczy. Przeprowadzimy transakcję tak szybko, że będziesz usatysfakcjonowany i pozytywnie zaskoczony sprawnym działaniem naszej firmy. Mamy do dyspozycji wielu specjalistów, co znacząco podnosi renomę naszego przedsiębiorstwa.


Oddawanie samochodu do skupu aut w Koninie

Zastanawiasz się w jaki sposób pozbyć się samochodu? Nie masz czasu na szukanie potencjalnych kupców, a zależy ci na czasie? Skup aut w Koninie to najlepszy wybór. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i uczciwą cenę.

Masz wątpliwości czy twoje auto zostanie przyjęte do skupu przez brak badań technicznych lub ważnego OC? Rozwiewamy te wątpliwości! Przyjmujemy niemalże wszystkie samochody, bez względu na ilość wyjeżdżonych kilometrów, również te bez aktualnych przeglądów i OC. Dodatkowo możesz nam zaoferować każdą markę, model i rocznik!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie bądź zadzwoń, a gwarantujemy, że nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Najczęściej wybierana i najpowszechniejszą formą oddania auta do skupu jest jego samodzielne dostarczenie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie tego zrobić gwarantujemy transport i dostarczenie auta do skupu aut w Koninie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy, a my zajmiemy się resztą.


Oferta skupu aut z Konina

Zachęcamy do zainteresowania się usługami naszego przedsiębiorstwa. Chcemy zaproponować naszym klientom opcję skupu starego auta, bez względu na jego stan techniczny. Ważne jest wyłącznie, by możliwe było przywrócenie pojazdu do sprawności. Jeżeli dysponujecie Państwo starym wozem, który zamierzacie w najbliższym czasie wymienić na nowszy i nie wiecie, co uczynić ze starym samochodem, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy Państwu skup aut używanych za gotówkę. Każdy samochód wycenimy osobno. Jesteśmy jednak przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Korzystając z naszych usług każdy konsument dostaje gwarancję:

 • uczciwości,
 • profesjonalizmu,
 • wygody,
 • kompetentnej pomocy.
Skup aut Konin
Skup aut używanych za gotówkę Konin

Skup samochodów Konin i okolice

Jesteśmy firmą, która swoje usługi kieruje w szczególności do kontrahentów z Wielkopolski. Do współpracy uprzejmie zapraszamy więc osoby z Poznania oraz okolic tego miasta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w razie pojawienia się dowolnych problemów czy pytań. Nasi współpracownicy udzielą Państwu wyczerpujących wyjaśnień związanych z transakcją. Gwarantujemy, iż każda transakcja jest uczciwa. Zakup pojazdów przebiega na podstawie uczciwych zasad. Z pewnością będziemy w stanie zaoferować Państwu również właściwą cenę za każdy pojazd.

Skupujemy samochody w stanie doskonałym oraz pojazdy po wypadkach lub w stanie, który nie zezwala na ich użytkowanie. Interesują nas bowiem pojazdy, które po ewentualnych naprawach odzyskają pełną sprawność. W razie, kiedy nie będziecie wiedzieli, jak przetransportować auto do nas, pomożemy w załatwieniu jego przewozu. Zależy nam na tym, aby każda transakcja przebiegła sprawnie, bez zbędnych problemów. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Telefon: +48 61 307 29 22.Skupujemy pojazdy w Poznaniu i okolicach

Nasz obszar działania jest szeroki i obejmuje województwo wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie. Skupujemy pojazdy w miastach takich jak:

Szeroki obszar działania

Nasza firma obsługuje wszystkie dzielnice Poznania oraz okolice miasta Poznań.

Dojeżdżamy na: Rataje, Wilda, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Dębiec, Piątkowo, Naramowice, Winiary, Strzeszyn, Sołacz, Ławica, Śródka, Starołęka, Podolany, Głuszyna, Zawady oraz wszystkie inne dzielnice Poznania włącznie z okolicznymi miejscowościami.

Kontakt

Kontakt

Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnej obsłudze transakcje realizujemy nawet w ciągu 1h od momentu kontaktu z naszą firmą! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!


Skontaktuj się z nami!

  Zdjęcia (max rozmiar pliku 5mb, max 10 zdjęć)

  Więcej informacji o przetwarzaniu danych podanych przez formularz kontaktowy znajduje się w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Politykę Prywatności oraz Warunki korzystania z usługi Google.