Skup aut Poznań - kim jesteśmy?


Nasza firma od lat świadczy usługi klientom z Wielkopolski, przede wszystkim z okolic Poznania. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które proponuje Państwu skup samochodów różnego typu, niezależnie od ich stanu technicznego.

Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić z używanym samochodem, którego stan techniczny nie pozwala na dalsze użytkowanie lub jeśli jesteście właścicielami auta, które uległo wypadkowi, nie ma ważnego ubezpieczenia OC czy też przeglądu technicznego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


 

Skupujemy samochody w każdym stanie, również auta powypadkowe. Nie ma dla nas znaczenia pochodzenie samochodu ani jego przebieg.

Każdy samochód wyceniamy indywidualnie, proponując naszym klientom atrakcyjną, uczciwą cenę za jego zakup. Staramy się też pomóc w dopełnieniu wszelkich formalności. Gwarantujemy, iż każda transakcja zostaje przygotowana w sposób rzetelny i uczciwy i jest poprzedzona podpisaniem adekwatnej umowy.Skupujemy pojazdy w Poznaniu i okolicach

Nasz obszar działania jest szeroki i obejmuje województwo wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie. Skupujemy pojazdy w miastach takich jak: