Nasza firma od lat zajmuje się skupowaniem samochodów starych i używanych. Pomagamy klientom, którzy nie wiedzą, jak pozbyć się samochodu po wypadku czy w takim stanie technicznym, który nie pozwala na sprzedaż tego pojazdu kolejnym użytkownikom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w natłoku codziennych zajęć trudno jest znaleźć czas na dopełnienie wszelkich formalności związanych ze złomowaniem starego samochodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy więc pomoc w dopełnieniu wszelkich spraw urzędowych, a także w przewiezieniu samochodu, którym już nie da się jeździć. Podobnie jak Państwu, zależy nam na jak najszybszym sfinalizowaniu każdej transakcji, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Skup aut sprowadzonych osobowych i dostawczych
Skup aut sprowadzonych osobowych i dostawczych Poznań – Wielkopolska

Skup samochodów w Poznaniu z dużym doświadczeniem

Nasza firma może zaoferować Państwu między innymi:

  • skup samochodów używanych niezależnie od ich stanu technicznego czy modelu,
  • skup aut powypadkowych,
  • skup aut sprowadzonych osobowych i dostawczych (w każdym stanie technicznym),
  • skup samochodów bez aktualnego przeglądu czy ubezpieczenia.

Jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem samochodów osobowych oraz dostawczych. Chętnie odkupimy od Państwa samochód, który wcześniej został sprowadzony zza granicy, niezależnie od tego, w jakim jest aktualnie stanie. Za każdy kupowany przez nas samochód oferujemy bardzo atrakcyjną cenę. Kwotę sprzedaży ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, jesteśmy jednak przekonani, że na pewno będą Państwo zadowoleni z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów transakcji.