Nasze przedsiębiorstwo jest uczciwą, działającą legalnie firmą, która zajmuje się skupowaniem samochodów używanych bez względu na ich stan techniczny. Jeśli macie Państwo problem dotyczący tego, co zrobić ze starym autem, które już nie nadaje się do sprzedaży kolejnym użytkownikom, na pewno będziecie zainteresowani nasza propozycją.

Naszym klientom oferujemy między innymi:

  • skup samochodów używanych bez względu na przebieg czy stan techniczny,
  • skup aut powypadkowych osobowych i dostawczych (w każdym stanie technicznym, płatne również gotówką),
  • skup pojazdów osobowych oraz dostawczych.
Skup aut powypadkowych osobowych i dostawczych
Skup aut powypadkowych osobowych i dostawczych Poznań - Wielkopolska

Gwarancja zadowolenia - skup samochodów w Poznaniu

Gwarantujemy, iż wybierając usługi naszej firmy, wybieracie Państwo rzetelność i odpowiedzialność. Naszym głównym celem jest pomoc klientom w pozbyciu się samochodu, które już nie jeździ lub uległo wypadkowi. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest pozbyć się takiego pojazdu. Wszystkie formalności załatwimy więc za Państwa! Jedyne, czego oczekujemy od naszych klientów to skontaktowanie się z nami. Dzięki temu będziemy mogli umówić się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów transakcji. Gwarantujemy, iż osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć na uczciwą, atrakcyjną cenę za swój samochód. Płatność oczywiście następuje natychmiast w gotówce, więc mogą Państwo liczyć na szybkie zawarcie transakcji.

Nasza firma działa na ternie Wielkopolski. Do współpracy zapraszamy więc przede wszystkim mieszkańców Poznania oraz okolic. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą starego samochodu osobowego lub dostawczego, zapraszamy do poznania warunków, jakie możemy Wam zaoferować. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 61 307 29 22, a nasz przedstawiciel wprowadzi Państwa w szczegóły.