Nasza firma od wielu lat pomaga klientom z Poznania oraz okolic tego miasta w pozbyciu się starych, nieużywanych już samochodów. Proponujemy państwu między innymi skup samochodów używanych w każdym stanie technicznym, w tym także skup aut bez aktualnych badań technicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym problemem może być posiadanie samochodu, którego już nie można używać ze względu na niezadowalający stan techniczny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy Wam skup takiego samochodu za bardzo atrakcyjną, indywidualnie ustaloną cenę.

Podobnie jak Państwo, chcemy aby transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Dlatego odkupimy Wasz niepotrzebny, stary już samochód za gotówkę. Gwarantujemy przy tym, iż każda transakcja jest poprzedzona spisaniem odpowiedniej umowy. Wszystko przebiega tu w sposób zgodny z planem. Jesteśmy uczciwą i odpowiedzialną firmą. Zdajemy sobie sprawę, iż tylko dzięki temu będziemy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Skup aut bez aktualnych badań technicznych
Skup aut bez aktualnych badań technicznych Poznań – Wielkopolska

Komis samochodowy w Poznaniu

Gwarantujemy, iż decydując się na skorzystanie z naszej oferty, dostają Państwo gwarancję:

  • odpowiedzialności,
  • uczciwości,
  • sprawnego dopełnienia wszelkich formalności i sfinalizowania transakcji,
  • pomoc w przetransportowaniu niesprawnego pojazdu.

Jeśli są Państwo zainteresowani nasza ofertą i chcielibyście poznać jej wszelkie szczegóły, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z pewnością udzielą oni Państwu wszelkich wyjaśnień oraz odpowiedzi na pytania, które Wam się nasuną. Nasi przedstawiciele są specjalistami, którzy zapewnią profesjonalne doradztwo dot. sprzedaży pojazdu. Kontakt telefoniczny lub osobisty pozwoli też na ustalenie szczegółów transakcji. Zadzwoń pod numer +48 61 307 29 22 i przekonaj się sam!